13.2 C
New York
پنجشنبه, اردیبهشت 29, 1401
خانهمد و پوشاکاستفاده از تی شرت در سبک‌های مختلف استایل

استفاده از تی شرت در سبک‌های مختلف استایل

استایل شیک با تیشرت

فهرست مطالب

  • شیک بودن در عین سادگی با انتخاب یک تی شرت زیبا

  • تی شرت باید روی تن ما بنشیند

  • اهمیت انتخاب رنگ مناسب در مدل‌های مختلف

  • ست بودن با انواع استایل

 

شیک بودن در عین سادگی با انتخاب یک تی شرت زیبا

همه‌ی ما از این موضوع آگاهی داریم که هر یک از افراد دارای یک سلیقه‌ی خاص در انتخاب استایل خود هستند و ممکن نیست که دو نفر در انتخاب لباس‌ها و استایل خود، سلیقه‌ای کاملا یکسان داشته باشند. بعضی از افراد عقیده دارند که خاص بودن استایل آن‌ها در عجیب بودن آن خلاصه می‌شود؛ اما باید گفت که برای داشتن یک استایل خاص و جذاب، حتما لازم نیست که از آیتم‌های عجیب و غریب استفاده شود، بلکه می‌توان با استفاده از لباس‌ها و آیتم‌های ساده نیز یک استایل تک و جذاب داشته باشیم. از جمله آیتم‌های جذابی که می‌توان در فصول مختلف سال از آن بکار برده و با هر سبک استایلی از مدل‌های مختلف آن استفاده کرد، می‌توان به طرح‌های گوناگون تی شرت اشاره کرد. اما نکته‌ی مهم این است که بدانیم چگونه می‌توان با پوشیدن یک تی شرت، در عین سادگی استایلی خاص و منحصر بفرد داشته باشیم؟ در ادامه به بررسی ترفندهای شیک بودن با استفاده از این آیتم خاص می‌پردازیم.

شیک بودن استایل با تیشرت

از جمله آیتم‌های جذابی که می‌توان در فصول مختلف سال از آن بکار برده و با هر سبک استایلی از مدل‌های مختلف آن استفاده کرد، می‌توان به طرح‌های گوناگون تی شرت اشاره کرد.

تی شرت باید روی تن ما بنشیند

یکی از اساسی‌ترین مسائلی که هنگام انتخاب مدل‌های مختلف تی شرت باید مد نظر قرار دهیم این است که، آیتم انتخابی کاملا روی تن ما بنشیند و به عبارتی فیت تن ما باشد؛ البته در طی سال‌های اخیر بسیاری از افراد برای داشتن استایل کژوال و لش، این آیتم را در سایزهایی بزرگتر از سایز اصلی خود انتخاب می‌کنند. آقایانی که بازوهای بزرگی دارند، بهتر است که مدل‌هایی با آستین‌های کوتاه انتخاب کنند.

حتما بخوانید:  تی شرت زنانه و راهنمای انتخاب آن ویژه فصل تابستان

بهتر است که قد آیتم انتخابی در اندازه‌ی مناسب بوده و نه خیلی بلند باشد نه خیلی کوتاه؛ البته برای ژست مناسبی با انواع شلوار، در صورت بلند بودن قد این آیتم، می‌توان آن را به داخل شلوار فرو کرده و یا قسمت پایینی آن را پیچانده و حالت یک لباس نیم تنه‌ی بسیار جذاب را برای خود ایجاد کرد. آقایان نیز می‌توانند قسمت بلند این آیتم را بر روی شلوار خود رها کنند؛ این کار باعث می‌شود که یک استایل کژوال برای آن‌ها به وجود بیاید.

استفاده از انواع مدل تیشرت

یکی از اساسی‌ترین مسائلی که هنگام انتخاب مدل‌های مختلف تی شرت باید مد نظر قرار دهیم این است که، آیتم انتخابی کاملا روی تن ما بنشیند و به عبارتی فیت تن ما باشد.

اهمیت رنگ تی شرت در هنگام انتخاب مدل‌های مختلف آن

نکته‌ی مثبتی که در استفاده از تی شرت وجود دارد، ست کردن راحت آن با مدل‌های مختلف لباس و سبک‌های گوناگون استایل است. با داشتن چند مدل مختلف از این آیتم در رنگ‌های متنوع، می‌توانیم در مکان‌های مختلف تیپی ساده و در عین حال جذاب و شیک داشته باشیم. سبک‎های مختلف این آیتم که در مدل‎های ساده و طرح ‎دار تولید می‎شوند و تناژ رنگی متنوعی دارند، قابلیت ست شدن با هر سبک از استایل را دارا می‎باشند؛ رنگ سفید و مشکی این آیتم جذاب بر تن هر فردی می‌نشیند و همانطور که می‌دانید، رنگ‌های سفید و سیاه را با هر رنگ دیگری ست کرد. رنگ خاکستری نیز از رنگ‌های بسیار محبوب و پرطرفدار است و مزیت مهم آن این است که در هنگام عرق کردن، نشانه‌های عرق بر روی لباس مشخص نمی‌شود.

استفاده از طرح های متنوع تیشرت

نکته‌ی مثبتی که در استفاده از تی شرت وجود دارد، ست کردن راحت آن با مدل‌های مختلف لباس و سبک‌های گوناگون استایل است.

ست بودن تی شرت با استایل

همانطور که اشاره شد، با استفاده از یک تی شرت ساده می‌توان چندین مدل استایل متفاوت برای خود به وجود آورد. در هنگام انتخاب یک تی شرت، نکته‌ی مهم این است که به یقه‌ی آن دقت داشته باشیم؛ مثلا وقتی می‌خواهیم که این آیتم را در زیر یک لباس دیگر بپوشیم، باید به یکسان بودن مدل یقه‌ی لباس رویی با تی شرت دقت داشته باشیم‌.

حتما بخوانید:  داشتن یک استایل شیک و جذاب با دامن

افرادی که گردن بلند و صورت استخوانی و لاغر دارند، بهتر است که مدل‌های یقه هفت را برای خود انتخاب کنند. نکته‌ی مهم دیگر هنگام انتخاب این آیتم جذاب، در نظر داشتن مکانی است که می‌خواهیم در آنجا حضور پیدا کنیم؛ در هنگام حضور در یک مکان به نسبت رسمی، بهتر است که از تی شرت‌های رنگی و طرح دار استفاده کنیم. برای حضور در مکان‌های عمومی مثل پارک و یا دوره‌همی‌های دوستانه، می‌توان از طرح‌های ساده و یا فانتزی این آیتم استفاده کرد.

استفاده از تیشرت های رنگی

در هنگام حضور در یک مکان به نسبت رسمی، بهتر است که از تی شرت‌های رنگی و طرح دار استفاده کنیم.

 

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها