13.2 C
New York
جمعه, اردیبهشت 30, 1401
خانهمد و پوشاکاصول استفاده از کمربند در استایل‌های مختلف

اصول استفاده از کمربند در استایل‌های مختلف

زیبایی استایل با کمربند

فهرست مطالب:

 • زیبایی استایل با کمربند

 • ترفندهایی برای شیک بودن با آن

 • مدل‌های مختلف کمربند

زیبایی استایل با کمربند

آیتم‌های مختلفی وجود دارند که با بکارگیری آن‌ها می‌توان استایلی شیک و بسیار جذاب را برای خود خلق کرد. از جمله جذاب‌ترین آیتم‌های انتخابی برای یک استایل، می‌توان به مدل‌های مختلف کمربند اشاره کرد. در واقع اگر این آیتم را متناسب با قد و فرم هیکل و همچنین مطابق با سایر آیتم‌های بکار رفته در استایل خود انتخاب کنیم، می‌توانیم جذابیت استایل خود را به حد بالایی برسانیم. خانم‌های خوش سلیقه می‌توانند این آیتم جذاب را روی یک لباس گشاد ببندند و یا این که از آن برای محکم کردن لباس خود استفاده کرده و با استفاده از یک ژاکت پارچه‌ای زیبا و همچنین به تن کردن یک کت جذاب، استایلی شیک برای خود به وجود آورید. اگر که خط کمر شما به شکل متمایز نباشد نیز، می توانید این آیتم جذاب را روی باریک‌ترین قسمتی که بر روی کمر قرار دارد ببندید. علاوه بر آن از این آیتم می‌توانید برای محکم کردن شلوارک و یا دامن خود نیز استفاده کنید. بطور کلی بکارگیری مدل‌های مختلف این آیتم باعث می‌شود که کمر افراد کشیده بنظر برسد و در نتیجه قد آن‌ها بلندتر به چشم بیاید. در این مورد بهتر است که اگر شلوار یا دامنی که دارای حلقه‌های بزرگی هستند را انتخاب می‌کنید، کمربند شما ضخیم‌تر انتخاب شود. در غیر این صورت استایل شما نافرم و زشت بنظر می‌رسد.

از جمله جذاب‌ترین آیتم‌های انتخابی برای یک استایل، می‌توان به مدل‌های مختلف کمربند اشاره کرد.

ترفندهایی برای شیک بودن با کمربند

 • استفاده از کمربندی که دارای عرض 1 تا 2 سانتی‌متری است به همراه انواع پیراهن یا لباس پارچه‌ای، ترکیبی بسیار جذاب ایجاد می‌کند.
 • مدل‎هایی که دارای عرض 2 تا 5 سانتی‌متر هستند را، بهتر است با یک کت زیبا و همچنین با یک ژاکت استفاده کرد.
 • افرادی که بالا تنه‌ی بلندی دارند، بهتر است که این آیتم را به شکل ضخیم انتخاب کنند. این انتخاب کمک می‌کند تا اندام افراد متناسب‌تر بنظر برسد.
 • افرادی که دارای بالا تنه‌ای کوتاه هستند، بهتر است که این آیتم را باریک انتخاب کنند. این انتخاب باعث می شود تا قد آن‌ها بلندتر به نظر برسد.
 • با گره زدن قسمت انتهایی این آیتم، ( در صورت اینکه دارای طول بلندی باشد) یک استایل بسیار شیک و جذاب کژوال برای خود به وجود می‌آورید.
 • تا حد امکان سعی کنید که کمربند انتخابی شما متناسب با استایل شما باشد. مثلا بهتر است که از مدل‌های بافته در استایل‌های کژوال استفاده شود و از مدل‌هایی که دارای تزئینات براق هستند نیز برای لباس‌های کمی رسمی‌تر استفاده شود. انتخاب این آیتم با طول متناسب، نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه، نکته‌ی کلیدی و مهمی است که باید در نظر گرفت.

جذابیت استایل با کمربند

افرادی که دارای بالا تنه‌ای کوتاه هستند، بهتر است که این آیتم را باریک انتخاب کنند.

مدل‌های مختلف کمربند

 • کمربندهای بافته شده: مدل بافته شده از جمله مدل‌های کمربند است که از آن می‌توان در سبک‌های استایل بوهو استفاده کرد. استفاده از این مدل بر روی لباس‌های بلند، استایلی شیک را برای افراد به وجود می‌آورد.

کمربند بافته شده

کمربند مدل بافت شده استایلی زیبا را برای افراد ایجاد می‎کند.

 • کمربندهای کلاسیک: این مدل نسبت به مدل‌های دیگر طراحی ساده و کلاسیکی دارد و می‌توان با استفاده از آن در یک استایل چرم، جذابیت خود را تکمیل کرد. وجود این مدل در هر کمد لباسی ضروری است.

کمربند کلاسیک

مدل دیگر کمربندها کمربندهای کلاسیک هستند.

 • کمربند مدل اسکینی: این مدل از کمربند دارای عرضی بسیار کم بوده و باریک است و می‌توان آن را به راحتی در هر استایلی بکار برده و زیبایی لباس‌های خود را به رخ کشید.

کمربند مدل اسکینی

مدل دیگر کمربند مدل اسکینی است.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها