13.2 C
New York
دوشنبه, تیر 6, 1401
خانهمد و پوشاکافراد سایز بزرگ چگونه می‌توانند استایلی جذاب داشته باشند؟

افراد سایز بزرگ چگونه می‌توانند استایلی جذاب داشته باشند؟

استایل افراد سایز بزرگ

نکات مهم برای شیک بودن افراد سایز بزرگ

  • فرم اندام افراد سایز بزرگ متفاوت است؛ بعضی افراد دارای اندامی با بالا تنه‌ی بزرگ و بعضی دیگر نیز اندامی دارند که پایین تنه‌ی آن‌ها بزرگ‌تر از بالا تنه‌ است. در صورتی که بالا تنه‌ی شما نسبت به پایین تنه بزرگ‌تر است، بهتر است که تیشرت‌ها و یا پیراهن‌هایی با رنگ‌های تیره انتخاب کنید؛ این انتخاب باعث می‌شود که اندام شما لاغر و ظریف‌تر به نظر برسد. علاوه بر آن با داشتن بالا تنه‌ی بزرگ، بهتر است شلواری که انتخاب می‌کنید دارای تناژ رنگی متناسب با پیراهن یا بلوز شما باشد. در صورتی که آیتم‌های انتخابی شما هم رنگ بوده و دارای تناژ رنگی تیره‌ای باشند، اندام شما ظریف و لاغرتر به نظر می‌رسد. در صورتی که شلوار انتخابی شما دارای مدلی گشاد باشد، میزان ظرافت اندام شما بیشتر خواهد شد.

استفاده از رنگ تیره در سایز بزرگ

فرم اندام افراد سایز بزرگ متفاوت است.

  • بهتر است این تصور غلط را کنار بگذارید که در صورت انتخاب آیتم‌هایی با سایز کوچک‌تر از سایز اندام خود، اندام شما ظریف‌تر به نظر می‌رسد. در واقع با داشتن سایز بزرگ و انتخاب آیتم‌هایی که تنگ بوده و دارای سایزی کوچک هستند، باعث می‌شوید که اندام شما چاق‌تر به نظر برسد و برجستگی‌های آن بیرون بزند. مهم نیست که سایز شما خیلی یا مقدار کمی بزرگ است. مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که سایز آیتمی که انتخاب می‌کنید، باید دقیقا متناسب با سایز بدن شما باشد. با انتخاب آیتم‌هایی با طراحی متنوع و هم سایز خود، جذابیت استایل خود را بالاتر خواهید برد.

متناسب بودن لباس با سایز بدن

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که سایز آیتمی که انتخاب می‌کنید، باید دقیقا متناسب با سایز بدن شما باشد.

  • در صورتی که اندامی با سایز بزرگ دارید، برای آیتم‌هایی که برای استفاده از آن‌ها از کمربند استفاده می‌شود و به اصطلاح آیتم‌های کمردار، جایگاه ویژه‌ای در بین گزینه‌های انتخابی خود در نظر بگیرید. استفاده از این آیتم‌ها باعث می‌شود که اندام شما بسیار ظریف به نظر بیاید و لاغرتر از سایز اصلی خود نشان داده شود. استفاده از آیتم‌هایی که دارای کمربند هستند، باعث می‌شود که برجستگی‌های اندام شما پوشانده شده و زیاد به چشم نیایند. اما اصول استفاده از کمربند را نیز رعایت کنید و از تنگ کردن بیش از حد آن خودداری کنید تا برجستگی های بدنتان نمایان نشود. نکته‌ی مهم دیگر این که آیتم‌هایی را که برای دوخت آن‌ها از پارچه‌هایی نرم و لطیف استفاده شده انتخاب کنید.

استفاده از کمربند در استایل سایز بزرگ

در صورتی که اندامی با سایز بزرگ دارید، برای آیتم‌هایی که برای استفاده از آن‌ها از کمربند استفاده می‌شود و به اصطلاح آیتم‌های کمردار، جایگاه ویژه‌ای در بین گزینه‌های انتخابی خود در نظر بگیرید.

  • افرادی که اندامی با سایز بزرگ دارند، بهتر است که از انواع مدل شلوار، نوع راسته آن را اتخاب کنند.  این تصور غلطی است که تنها افراد لاغر می‌توانند از این آیتم استفاده کنند. شلوارهای راسته آیتمی بسیار مناسب برای افرادی هستند که سایزی بزرگ دارند و استفاده از آن توسط این افراد و ست کردن این آیتم با یک شومیز یا تیشرت با طرحی ساده، باعث می‌شود که استایل این افراد خاص و بسیار زیبا به نظر برسد.

شوار راسته در استایل سایز بزرگ

افرادی که اندامی با سایز بزرگ دارند، بهتر است که از شلوارهای راسته بیشتر استفاده کنند.

  • نکته‌ی مهم دیگری که افراد سایز بزرگ لازم است در نظر داشته باشند این است که، موهای خود را بیش از حد معمول کوتاه نکنند. بلند بودن موها سبب این خواهد شد که اندام شما زیاد از حد چاق و فربه به نظر نیاید و تاثیر بیشتری در جذابیت استایل شما می‌گذارد. پس تا حد امکان سعی کنید از کوتاه کردن بیش از حد موهای خود خودداری کنید و تا اندازه‌ای که می‌توانید موهای خود را بلند کنید.

عدم کوتاهی بیش از حد موها

تا حد امکان سعی کنید از کوتاه کردن بیش از حد موهای خود خودداری کنید.

 

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها