13.2 C
New York
دوشنبه, تیر 6, 1401
خانهمد و پوشاکاهمیت استفاده از ساعت در جذابیت استایل

اهمیت استفاده از ساعت در جذابیت استایل

استایل شیک ساعت

فهرست مطالب:

 • تاثیر استفاده از ساعت در جذابیت استایل
 • نکات مهمی که هنگام انتخاب ساعت باید در نظر بگیریم

تاثیر استفاده از ساعت در جذابیت استایل

شیک بودن و جذابیت استایل از جمله خواسته‌های همه‌ی افراد است؛ چه کسی از این ناراحت می‌شود که در نظر بقیه زیبا و برازنده به نظر برسد؟ مسلما هیچ کس. برای این که استایل زیبایی داشته باشیم، باید در انتخاب آیتم‌هایی که در استایل خود بکار می‌بریم سلیقه به خرج داده و دقت کنیم. امروزه همه‌ی افراد به تاثیری که انتخاب یک ساعت شیک و جذاب در زیبایی استایل می‌گذارد، پی برده‌اند. بطور کلی در سال‌های اخیر اکسسوری‌ها جایگاه ویژه‌ای در صنعت مد پیدا کرده‌اند و تاثیر زیادی در جذابیت استایل افراد می‌گذارند. بطور کلی اگر در انتخاب ساعت مورد نظر خود دقت و ظرافت کافی به خرج دهید و بتوانید پوشش خود را نیز با آن هماهنگ کنید و آیتم‌هایی جذاب و متناسب با استایل خود را برگزینید، در این صورت همین انتخاب می‌تواند یک انقلاب بزرگ در استایل شما باشد و جذابیت آن را به بی‌نهایت برساند. این اکسسوری جذاب را در هر مکانی، چه مهمانی چه محل کار چه گشت و گذار و مسافرت، می‌توان استفاده کرد و به نوعی می‌توان گفت که این اکسسوری یک آیتم روزانه‌ی جذاب است. بعضی از افراد بر این باورند که این آیتم رابطه‌ی مستقیمی با شخصیت صاحب خود دارد و مدلی که انتخاب می‌شود، ویژگی‌های شخصیتی فرد مالک آن را نشان می‌دهد. پس بهتر است که در انتخاب این اکسسوری جذاب دقت کافی را اعمال کنید.

جذابیت استایل با ساعت

انتخاب یک ساعت زیبا و شیک می‌تواند یک انقلاب بزرگ در جذابیت استایل افراد باشد.

نکات مهمی که هنگام انتخاب ساعت باید در نظر بگیریم

 • در هنگام انتخاب این اکسسوری باید توجه داشته باشید که مدل انتخابی را متناسب با اندازه‌ی مچ خود برگزینید؛ هماهنگ نبودن صفحه‌ی ساعت با مچ دست، ظاهری نافرم و غیر جذاب را به وجود می‌آورد.
 • اگر از مدل‌هایی که بند چرمی دارند استفاده می‌کنید، بهتر است که  بند چرمی آن را با کمربند یا کیف خود ست کنید.
 • استفاده از دکمه‌های سر دست به همراه مدل‌هایی که دارای بند فلزی هستند، جذابیت زیادی را برای استایل شما به وجود می‌آورد. بطور کلی سعی کنید ساعت‌های بند فلزی خود را با دیگر اکسسوری‌هایی که استفاده کرده‌اید، ست کنید.
 • بهتر است که از مدل‌هایی که دارای طراحی بسیار زیبا و تجملاتی هستند در مهمانی‌ها استفاده شود و اگر می خواهید یک استایل دانشجویی جذاب داشته باشید، از مدل‌هایی با طراحی ساده، استفاده کنید.
حتما بخوانید:  تأثیر جلیقه بر جذابیت افراد
 • بهتر است که از ساعت‌های دیجیتال، در مکان‌هایی که تم رسم دارند استفاده نشود. این مدل‌‌ها را می‌توان با استایلی اسپرت ست کرده و یک استایل جذاب برای خود به وجود آورد.
 • استفاده از مدل‌های که دارای بند پارچه‌ای هستند در استایل روزانه، انتخابی بسیار ایده‌آل است.
 • نکته‌ی مهم دیگر این است که سعی کنید چند ساعت با مدل‌های مختلف تهیه کنید، تا با استایل‌های مختلف استفاده کنید و از یک مدل در چند مکان استفاده نکنید. این کار باعث می‌شود استایل شما یکنواخت به نظر برسد.
 • مدل‌های سیلور یا رنگ نقره‌ای برای افرادی استفاده‌ی افرادی مناسب است که دارای پوست‌های سفید و روشن هستند. مدل‌های طلایی و رزگلد نیز، بهتر است توسط افرادی استفاده شود که دارای پوستی سبزه و گرم هستند.
 • مدل‌هایی که بند چرمی دارند را با استایل‌های رسمی خود ست کنید.
 • بهتر است که مدل‌هایی که صفحه‌ی کوچک دارند را انتخاب کنید؛ چرا که صفحه‌ی بزرگ این اکسسوری، ممکن است بعد از مدتی باعث ایجاد حس سنگینی برای شما شود و در نهایت دیگر از آن استفاده نکنید.

استایل شیک با ساعت

در انتخاب ساعت باید یک سری نکات و قواعد را در نظر بگیرید.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها