13.2 C
New York
شنبه, مرداد 15, 1401
خانهمد و پوشاکبا استایل جین جذاب باشید

با استایل جین جذاب باشید

استایل جین شیک

 

نکات کلیدی برای داشتن یک استایل جین جذاب

  • یکی از مهم‌ترین نکاتی که برای داشتن یک استایل جین جذاب لازم است مد نظر قرار دهید، قانون دو تکه است. قانون دو تکه بدین طریق اجرا می‌شود که افراد در استایل خود، تنها از دو آیتم طرح جین استفاده کنند. برای مثال شما می‌توانید در یک استایل کژوال، مانتو و شلوار جین را در همان رنگبندی ست کنید و باعث تاثیرگذاری و جذابیت هر چه بیشتر استایل خود شوید. باید در نظر داشته باشید که در صورت این که می‌خواهید استایل شما یکنواخت بنظر نرسد، می‌توانید دو آیتم با رنگبندی متفاوت انتخاب کنید. در صورت استفاده از آیتم‌های همرنگ با استفاده از اکسسوری‌های مختلفی همچون کلاه حصیری یا تل‌هایی با رنگبندی متنوع، جذابیت استایل خود را بیشتر کنید.

دو تیکه بودن استایل جین

در نظر داشتن قانون دو تیکه، نکته‌ی مهمی برای شیک بودن با استایل جین است.

  • برای داشتن یک استایل جین جذاب، می‌توانید دو آیتم جین مختلف را با یک آیتم دیگر با طرحی متفاوت ست کنید؛ مثلا خانوم‌ها می‌توانند یک مانتوی جلو باز طرح جین را با یک شلوار جین زیبا ست کنند و با استفاده از یک شومیز سفید جذاب، باعث زیبایی هر چه بیشتر استایل خود شوید. آقایان نیز می‌توانند شلوار جین را با یک پیراهن طرح جین ست کرده و در قسمت زیری پیراهن، از یک تیشرت یقه گرد با طرح و رنگی متفاوت از استایل خود استفاده کنند و بدین طریق یک استایل تاثیر گذار برای خود به وجود آورند.

ست کردن جین

برای داشتن این استایل جذاب، می‌توانید دو آیتم جین مختلف را با یک آیتم دیگر با طرحی متفاوت ست کنید.

  • اگر این استایل را برای خود برگزیده‌اید، مهم‌ترین نکته این است که نکات مهم برای ست کردن آیتم‌ها با یکدیگر را بدانید و هر لباسی را با آن ست نکنید. وقتی که قصد دارید آن را با یک آیتم با طرحی دیگر ست کنید، باید در نظر بگیرید که دو آیتم انتخابی دارای تناژ رنگی هماهنگی باشند. علاوه بر آن لازم است که این هماهنگی بین جنس آیتم انتخابی شما با آیتم جین نیز وجود داشته باشد. باید توجه کنید که این استایل را، می‌توانید به عنوان استایل روزانه‌ی خود در نظر بگیرید و نه یک استایل رسمی.

استایل جین در استفاده روزانه

باید توجه کنید که یک این استایل را، می‌توانید به عنوان استایل روزانه‌ی خود در نظر بگیرید و نه یک استایل رسمی.

  • آیتم‌های آبی رنگ یک استایل جین را می‌توان به راحتی با لباس‌های دیگر ست کرده و استایلی جذاب به وجود آورد. رنگ آبی این آیتم‌ها قابلیت این را دارند که با هر آیتم دیگری ست شوند و جذاب به نظر برسند. رنگ‌های نود و رنگ‌هایی مثل لیمویی سفید، صورتی، زرد و… را در فصل‌های گرم با استایل خود ست کنید. از رنگ‌هایی همچون نارنجی، قرمز، قهوه‌ای و… که تناژ گرم دارند نیز در فصل‌های سرد سال استفاده کرده و جذابیت استایل خود را بیشتر کنید.

ست کردن راحت استایل جین

آیتم‌های رنگ آبی استایل را می‌توان به راحتی با لباس‌های دیگر ست کرده و استایلی جذاب به وجود آورد.

  • خانم‌هایی که استایل جین را انتخاب می‌کنند، می‌توانند با استفاده از کفش‌هایی با مدل‌های مختلف همچون صندل، کفش پاشنه بلند، کفش‌های اسپرت و اسنیکرز را در استایل خود استفاده کرده و با استایل خود ست کنند. استفاده از یک کفش اسپرت یا اسنیکرز، گزینه‌ای بسیار مناسب برای آقایان خواهد بود. بهتر است که آقایان تا حد امکان از ست کردن کفش‌های چرمی که طراحی رسمی دارند با این استایل، خودداری کنند.

کفش اسپرت در استایل جین

استفاده از یک کفش اسپرت یا اسنیکرز در استایل، گزینه‌ای بسیار مناسب برای آقایان خواهد بود.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها