13.2 C
New York
دوشنبه, تیر 6, 1401
خانهمد و پوشاکبلوز و نکات کاربردی برای داشتن یک استایل شیک و جذاب

بلوز و نکات کاربردی برای داشتن یک استایل شیک و جذاب

استایل شیک با بلوز

فهرست مطالب:

  • همه چیز درباره‌ی شیک بودن با بلوز

  • نکات مهمی که در هنگام خرید یک بلوز شیک باید در نظر گرفت

 

همه چیز درباره‌ی شیک بودن با بلوز

بلوز از جمله آیتم‌های جذاب و بسیار شیکی است که می‌توان آن را در استایل‌های متنوعی استفاده کرده و به وسیله‌ی آن استایلی شیک و جذاب برای خود ایجاد کرد‌. در واقع در کمد لباس هر خانم یا آقایی باید حداقل یکی از این آیتم جذاب وجود داشته باشد. با بکارگیری این آیتم در استایل‌های مختلف و رعایت نکاتی که مربوط به ست کردن آن با استایل خود می‌باشد، می‌توان جذابیت و زیبایی خود را دو چندان کرد. نکته‌ی مهم دیگری که باعث کاربردی بودن و جذابیت دو چندان بلوز می‌شود این است که با رعایت نکات و قواعد مهم مربوط به ست کردن آن با استایل‌های گوناگون، امکان استفاده از این آیتم جذاب در مکان‌هایی با تم رسمی یا غیر رسمی وجود خواهد داشت؛ مثلا آقایان می‌توانند با ست کردن این آیتم جذاب با یک کت شیک، استایلی مناسب برای محل کار خود داشته باشند. علاوه بر آن برای استایل‌های روزانه و انجام کارهایی همچون پیاده روی و یا رفتن به فروشگاه و خرید نیز می‌توان از این آیتم بسیار شیک و جذاب استفاده کرد. در واقع از بلوز هم می توان در یک استایل کژوال بسیار جذاب و شیک استفاده کرد و  و هم در مهمانی‌های خانوادگی، با استفاده از این آیتم در عین سادگی می‌تون استایلی بسیار شیک و زیبا داشت. اما نکته‌ی بسیار مهم این است که، باید بدانیم چه مدل بلوزی را خریداری کنیم و قواعد مهم را در هنگام خرید این آیتم جذاب در نظر داشته باشیم تا باعث جذابیت هر چه بیشتر استایل خود شویم. در ادامه به بررسی این نکات و قواعد می‌پردازیم.

کاربرد بلوز در استایل های مختلف

بلوز از آیتم‌هایی است که در استایل‌های متنوع می‌توان از آن استفاده کرد.

نکات مهمی که در هنگام خرید یک بلوز شیک باید در نظر گرفت

  • از جمله نکات بسیار مهم در هنگام انتخاب و خرید یک بلوز شیک و جذاب این است که، به سایز انتخابی دقت کنیم؛ باید دقت داشت که، خرید سایز بزرگ این آیتم باعث نمی‌شود که اندام شما چاق‌تر به نظر برسد و خرید سایز کوچک آن نیز باعث لاغری شما نخواهد شد. در واقع نمی‌توان با تهیه کردن سایز نامناسب این آیتم به اندام دلخواه خود دست پیدا کرد. با خرید یک سایز نامناسب از این آیتم، تنها یک لباس بلا استفاده در کمد خود خواهید داشت. پس باید سعی کنید که سایز انتخابی این آیتم توسط شما، حتما متناسب با اندام شما باشد.

سایز مناسب بلوز

بلوز انتخابی باید سایز مناسبی داشته باشد‌.

  • نکته‌ی مهم دیگر در هنگام خرید بلوز، توجه به رنگ آن است؛ سعی کنید رنگی که انتخاب می‌کنید حتما طبق رنگ مد سال نباشد و هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید. ممکن است با انتخاب رنگ مد سال در ادامه پشیمان شوید و از انتخاب خود پشیمان شوید.

انتخاب رنگ بلوز

بلوز انتخابی باید رنگی زیبا و دلخواه داشته باشد.

  • نکته‌ی مهم دیگر، در نظر گرفتن کیفیت بلوز است. این که آیتم انتخابی شما زیبایی کافی را داشته باشد مهم است، اما کیفیت را نباید فدای زیبایی کرد. اگر کیفیت مدل انتخابی را در نظر نگیرید، ممکن است که بعدها از انتخاب خود پشیمان شده و هیچ استفاده‌ای از آن نکنید. پس باید به کیفیت پارچه و دوخت آن توجه داشته باشید.

کیفیت بلوز

کیفیت این آیتم باید بالا باشد.

  • نکته‌ی مهم دیگر هنگام انتخاب این آیتم، آن است که به این توجه داشته باشید که می‌خواهید آن را با چه آیتمی ست کنید و حتما در نظر بگیرید که آیا امکان ست کردن آن با آیتم‌های دیگری که در کمد لباس شما قرار دارند وجود دارد یا نه.

ست کردن بلوز

باید توجه داشته باشید که می‌خواهید بلوز خود را با چه آیتمی ست کنید.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها