13.2 C
New York
سه شنبه, مهر 5, 1401
خانهمد و پوشاکتاثیر رنگ مو در جذابیت چهره

تاثیر رنگ مو در جذابیت چهره

تاثیر رنگ مو در جذابیت صورت

فهرست مطالب:

  • تاثیرات رنگ کردن مو بر روی چهره

  • انتخاب رنگ مناسب رنگ پوست

 

تاثیرات رنگ مو بر روی چهره

موها یکی از مهم‌ترین اعضای بدن هستند که سلامت و زیبایی آن نقش بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت چهره داشته و تاثیر مستقیمی بر روی آن می‌گذارد. علاوه بر یک مدل مو زیبا، یک رنگ موی جذاب نیز ظاهر شما را به کل عوض می کند. موها را می‌توان به رنگ‌هایی بسیار متنوع درآورد که هر یک از این رنگ‌ها، تاثیراتی بر روی چهره گذاشته و ممکن است باعث تغییر حالت چهره شوند‌. از جمله تناژهای رنگی که می‌توان برای تغییر ظاهر موها به کار برد می‌توان به رنگ‌های فندقی، زیتونی، یخی، دودی، شکلاتی و همچنین رنگ‌های ترکیبی که با آمبره کردن موها و یا لایت انداختن در موها حاصل می‌شوند اشاره کرد. برای این که رنگ موی شما جذابیت چهره‌ی شما را به ارمغان آورد و تاثیرات مستقیمی بر روی زیبایی چهره‌ی شما بگذارد، لازم است که همیشه از رنگ‌هایی مرغوب و با کیفیت برای رنگ کردن موها استفاده شود. علاوه بر آن استفاده از رنگ‌هایی به کیفیت و مرغوب، باعث می‌شود که موها دچار هیچ آسیب و صدمه‌ی خاصی نشوند. به عبارتی استفاده از رنگ موهای با کیفیت و مرغوب که بر طبق اصول و با توجه به چهره‌ و ظاهر افراد انتخاب شده‌اند، باعث می‌شود که زیبایی چهره دو چندان شود. رنگ مو انتخابی با توجه به معیارهای مختلفی همچون چهره‌ی افراد و یا فصل‌های مختلف سال و همچنین مد و ترند تعیین می‌شود. افراد با توجه به فصلی که در آن قرار دارند و همچنین سن و حالت چهره‌ی خود، دست به انتخاب یک رنگ دلخواه می‌زنند. رنگی که استفاده می‌شود، می‌تواند سلیقه و همچنین شخصیت افراد را تعیین کند. باید توجه کنید که برای انتخاب رنگ کاملا با اطمینان و قطعیت تصمیم بگیرید و از تصمیم گرفتن به شکل یک مرتبه‌ای خودداری نمایید. باید توجه کنید که برای مدت زیادی قرار است موهای شما به رنگی باشد که انتخاب کرده‌اید؛ پس بهتر است با قطعیت برای انتخاب تصمیم‌گیری کنید. باید در هنگام انتخاب رنگ مو، به نکات زیر توجه کنید:

  • انتخاب رنگ‌هایی که تناژ خیلی کمرنگ داشته و به شکلی خنثی هستند مانند رنگ‌های یخی و یا نقره‌ای باعث می‌شود که چهره‌ی افراد حالتی مانند خود این رنگ‌ها یعنی خنثی پیدا کند.
  • انتخاب رنگ‌هایی با تناژ قرمز برای اینکه بخواهید چهره‌ی شما سرزنده و پر از شور حال برسد، گزینه‌ای مناسب خواهد بود.
  • انتخاب رنگ‌های فانتزی همچون آبی، صورتی، بنفش و…باعث می‌شود که موهای شما بسیار نافذ و تاثیرگذار به چشم بیاید.

تاثیر رنگ مو در زیبایی چهره

انتخاب رنگ مویی جذاب، باعث می‌شود که جذابیت و زیبایی چهره‌ی شما دو چندان شود.

انتخاب رنگ مو با توجه به رنگ پوست

رنگ مویی که برای افراد مناسب است، باید با رنگ پوست آن‌ها سازگاری داشته باشد. به نوعی اگر با توجه به رنگ پوست دست به انتخاب بزنید، جذابیت چهره‌ی خود را تضمین خواهید کرد:

  • افرادی که دارای پوستی سبزه هستند، بهتر است که از رنگ‌هایی تیره و رنگ‌هایی که تناژ گرمی دارند، استفاده کنند. برای مثال رنگ‌های مشکی و یا رنگ‌هایی با تناژ قهوه‌ای، گزینه‌ی بسیار مناسبی برای افراد دارای پوست سبزه هستند.
  • افرادی که پوست سفیدی دارند، بهتر است که به سراغ رنگ‌هایی خنثی همچون رنگ‌های یخی، بلوند، دودی بروند. همچنین انتخاب رنگ‌های فانتزی نیز می‌تواند باعث جذابیت هر چه بیشتر چهره‌ی این افراد شود.
  • انتخاب رنگ‌هایی با تناژ قرمز همچون رنگ‌های شرابی، صورتی، آلبالویی و همچنین رنگ‌هایی با تناژ زرد مثل رنگ‌های بلوند یا عسلی برای افرادی که دارای پوستی سرخ یا برنزه دارند، گزینه‌ی بسیار مناسبی هستند.

انتخاب رنگ مو با توجه به رنگ پوست

رنگ مویی که برای افراد مناسب است، باید با رنگ پوست آن‌ها سازگاری داشته باشد.

 

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها