13.2 C
New York
دوشنبه, تیر 6, 1401
خانهمد و پوشاکرمز و راز شیک پوشیدن در 13 قدم طلایی جذابیت

رمز و راز شیک پوشیدن در 13 قدم طلایی جذابیت

استایل شیک

شیک پوشیدن قانونی است که هر کسی نمیتواند طبق قوانین آن پیش رود. گاهی اوقات بعضی از افراد گمان می کنند که اگر هزینه زیادی برای خرید لباس هایشان پرداخت کنند شیک پوش هستند.و یا اینکه اگر طبق مد روز دنیا باشند دیگر شیک پوش هستند. بعضی از انسان ها بدون هیچ گونه تلاش و صرف هزینه زیادی شیک پوش هستند. فکر میکنید علت این مسئله چه چیزی است؟ با کالا سی تو همراه باشید تا درباره این موضوع با شما صحبت کنیم.

فهرست مطالب

شیک پوشیتان را با اعتماد به نفس رقم بزنید

خرید لباس خاص خودتان از هر فروشگاهی

پوشیدن لباس طبق نظر خودتان

عدم توجه به نام ونشان برند

شیک پوشی یتان را با اعتماد به نفس رقم بزنید

در واقع شما میتوانید هرچیزی را که میپوشید جزء سبک خود کنید. سعی کنید استایل و سبک خود را داشته باشید. یعنی شما با داشتن اعتماد به نفس از لباس هایی که می پوشید راضی هستید.و همیشه برای لباس پوشیدن قوانین خود را داشته باشید. مطمئن باشید با داشتن اعتماد به نفس می توانید یک استایل شیک برای خود انتخاب کنید.

خرید لباس خاص خودتان از هر فروشگاهی

گاهی اوقات لباسی در یک فروشگاه به چشم شما می آید اما آن فروشگاه خیلی شیک و لاکچری نیست. هنر در این است که شما با خرید آن لباس بتوانید، ست شیک و جذابی را برای خود تهیه کنید.و دیگر نیازی نیست هزینه بالایی برای آن لباس پرداخت کنید. پس باز هم میگوییم این سبک شما است که میتواند شما را شیک پوش کند.

اکسسوری مردانه

پوشیدن لباس طبق نظر خودتان

همیشه سعی کنید هنگام انتخاب لباس نظر خودتان قالب اصلی باشد. این شما هستید که باید با لباس راحت باشید و برای شما شیک باشد. سعی کنید ترجیحات دیگران روی نظر و تصمیم شما تاثیر نداشته باشد.

عدم توجه به نام و نشان برند

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که اصالت برایتان مهم است به شما تبریک میگوییم. همیشه برند بودن یک کالا شما را جزو دسته شیک پوشان قرار نمیدهد. افرادی که استایل اصیلی دارند به نام و نشان و شهرت برند افتخار نمی کنند بلکه نوع استایلشان و تفکری که در لباس پوشیدن دارند آنها را جذاب می کند.

شیک پوشان مد روز را دنبال نمی کنند

صنعت مد در هر لحظه در حال تغییر است. مد ها می آیند و می روند و این مهم است که هر فردی امضای استایل خود را داشته باشد. پیروی مداوم از مد ها تنها از این شاخه به آن شاخه پریدن است.اما شما می توانید از مد های روز آگاه باشید. به لطف اینترنت و شبکه های اجتماعی امروزه پیدا کردن مد و ترند های روز کار سختی نیست. پس سعی کنید با کمک از مد های روز استایل خاص خودتان را بسازید.

الهام گرفتن از افراد شیک پوش

افراد شیک پوش می توانید به شما ایده های خوبی برای شیک پوشی بدهند. پیشنهاد ما برای شما این است، استایل هایی که مطلوب شما است میتواند برای شما الگوی خوبی باشد.

افراد شیک پوش می دانند چه چیزی می خواهندمتاسفانه بعضی از افراد نمی دانند چه چیزی می خواهند. در نتیجه لباس ها و اکسسوری هایی را انتخاب می کنند که هیچ تناسبی با هم ندارند. افراد شیک پوش معمولا بر روی یک تیپ یا لباس خاص متمرکز می شوند. و ظاهری اراسته برای خود رقم میزنند.

استایل شیک زنانه

وقت کافی برای آماده شدن خود بگذارید

قبل خارج شدن از خانه جهت حاضر شدن وقت کافی بگذارید .وقت جهت اتو زدن لباس هایتان ,تمیز کردن کفش و… زیرا یک خانم و یا آقای شیک همیشه ظاهری آراسته و مرتب دارد.

متناسب با اندامتان لباس ها را انتخاب کنید

برای شیک بودن فقط کافی است فرم و شکل ظاهری بدنتان را بشناسید و با توجه به آن لباس بپوشید رعایت این نکته تاثیر بسزایی در شیک بودن شما دارد. تعیین فرم بدن می تواند کمکتان کند راحت تر و بی دردسرتر لباس بخرید، لباس بپوشید و مجبور نشوید از همه بپرسید: آیا این لباس برای من خوب است؟ به من می آید؟

بر اساس وضعیت آب و هوا لباس بپوشید

شما با یک تیپ بهاری و تابستانی به بیرون می روید. ناگهان باران به شدت شروع به باریدن می کند. برای اینکه غافلگیر نشوید همیشه قبل از خارج شدن از خانه وضعیت هوا را کنترل کنید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شانس این را دارید که هوای کل شبانه روز را کنترل کنید. اگر متناسب با آب وهوا لباس خود را انتخاب کنید. اعتماد به نفس و راحتی بیشتری با لباس خود دارید.

انتخاب اکسسوری های شیک و خاص

یکی از نکات مهم در شیک بودن انتخاب اکسسوری مناسب است . اکسسوری‌ها لوازم جانبی‌ای هستند که به‌تنهایی به چشم نمی‌آیند، اما وقتی از آنها به‌درستی استفاده کنیم، می‌توانند کامل‌کننده طرز لباس پوشیدن ما باشند. انتخاب عینک,کیف,زیور آلات و شال مناسب و ساعت می تواند شیک بودن شما را چند برابر کند.اکسسوری ها به تکمیل کردن استایل شیک و جذاب شما کمک زیادی می کنند. با پوشیدن یک لباس ساده و انتخاب اکسسوری مناسب، می‌توانیم در هر جمعی بدرخشید.

مدل شیک مردانه

پوشیدن کفش مناسب و شیک

همان طور که می دانید پا قلب دوم انسان است .کفشی انتخاب کنید که علاوه بر راحتی، زیبا و شیک باشد و مناسب آن فصل باشد.انتخاب صحیح کفش میتواند به استایل شیک شما کمک زیادی کند. سعی کنید به رنگ کفش ها نیز دقت کنید.

تاثیر مدل مو در شیک پوشی

مدل مو تاثیر زیادی روی شیک پوشی دارد اما در خیلی از مواقع ما مشاهده کرده ایم که افرادی که مو نیز ندارند خوش پوش و شیک هستند پس این قضیه حالت صد در صدی ندارد اما یکی از نکاتی است که در خیلی از مواقع تاثیر گذار خواهد بود، پس بهتر است در مدل موهای خود دقت کنید و حتما محیطی که در آن قرار دارید را لحاظ کنید زیرا خیلی از مدل موها مناسب مکان های رسمی نیستند.

نتیجه گیری برای داشتن یک استایل شیک

مقاله رمز و راز شیک پوشیدن به پایان رسید و ما سعی کردیم نکات  اساسی و مفید را در این خصوص ارائه دهیم اما این را فراموش نکنید که اولین شرط خوش پوشی و جذابیت آراستگی است و هرچقدر مرتب تر باشید جذابتر به نظر میرسید. پس همیشه سعی کنید اول به خود اهمیت دهید بعد موارد دیگر. این کار باعث میشود افراد دیگر نیز شما را جدی بگیرند و برای شما ارزش قائل شوند و همچنین در محیط های کاری به شما توجه بیشتری خواهد شد.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها