13.2 C
New York
یکشنبه, مرداد 16, 1401
خانهمد و پوشاکسویشرت، لباسی جذاب برای فصل‌های سرد

سویشرت، لباسی جذاب برای فصل‌های سرد

استایل شیک با سویشرت

فهرست مطالب:

  • شیک بودن با انتخاب یک سویشرت جذاب

  • مدل‌های متنوع سویشرت

  • در هنگام خرید یک سویشرت شیک باید چه نکاتی را در نظر بگیریم

شیک بودن با انتخاب یک سویشرت جذاب

در فصل‌های سرد سال، تنوع آیتم‌های انتخابی توسط افراد برای داشتن یک استایل شیک و جذاب بسیار زیاد و متنوع بوده و به همین دلیل خانم‌ها و آقایان می‌توانند در این فصل‌ها استایلی متنوع داشته باشند. از جمله آیتم‌هایی که مورد توجه بسیاری از آقایان و خانم‌های جوان می‌باشند و می‌توان آن را به عنوان یکی از انتخاب‌های اول افراد در فصل‌های سرد شناخت، سویشرت است. نکته‌ی قابل تامل درباره‌ی سویشرت‌ها که آن‌ها را نسبت به دیگر آیتم‌های فصل‌های سرد متمایز می‌کند این است که این آیتم جذاب، پیر و جوان یا زن و مرد نمی‌شناسد و هر فردی می‌تواند با انتخاب آن و ست کردن آن با آیتم‌های دیگر خود، استایلی جذاب را برای خود به ارمغان آورد. سویشرت‌ها همانند پلیورهایی با آستین‌های بلند هستند که در طراحی آن‌ها اکثر از زیپ یا دکمه استفاده شده و علاوه بر آن، یک کلاه بزرگ نیز برای این آیتم جذاب طراحی می‌شود بر خلاف استایل هودی ها که معمولا بدون زیپ طراحی می شوند. در سال‌های اخیر برای دوخت و تولید این آیتم جذاب در اکثر موارد از متریال‌هایی همچون ملانژهای ضخیم و یا نیمه ضخیم و یا از پنبه‌ی دورس سه یا دو نخ استفاده می‌شود.

  • اگر دوست دارید به همراه سویشرت یک استایل شیک با کاپشن داشته باشید، کاپشن‌های چرم می‌توانند استایلی بسیار  جذاب را برای شما به ارمغان بیاورند.
  • خانم‌ها نیز با پوشیدن این آیتم زیر یک پافر شیک، جذابیت استایل خود را تضمین می‌کنند.
  • بطور کلی به دلیل این که برای طراحی این آیتم‌جذاب از سبک‌های متنوع و طرح‌هایی جذاب استفاده شده است، امکان این وجود دارد که آن را با لباس‌های متنوعی ست کرده و در استایل‌های مختلف بکار برد.

ست کردن سویشرت با کاپشن

سویشرت را می‌توان با لباس‌هایی با طراحی متنوع ست کرد.

مدل‌های متنوع سویشرت

• سویشرت زیپ دار:

از جمله مدل‌های متنوع و جذابی که می‌توان به آن اشاره کرد، سویشرت زیپ دار است که یکی از مدل‌های محبوب این آیتم به شما می‌رود. این مدل علاوه بر زیبایی و داشتن یک مدل جذاب، بسیار راحت بوده و به سادگی می‌توان آن را با استایل‌های متنوعی ست کرد. این مدل در طرح‌ها و سبک‌هایی بسیار متنوع طراحی و تولید می‌شود‌ و به عنوان یک آیتم روزمره‌ی بسیار شیک شناخته می‌شود.

سویشرت زیپ دار

از جمله مدل‌های متنوع و جذابی که می‌توان به آن اشاره کرد، سویشرت زیپ دار است.

• سویشرت دکمه دار:

از مدل‌های جذاب دیگری که باید به آن اشاره کرد سویشرت دکمه دار است و همانطور که از نام آن مشخص است، در طراحی آن برخلاف مدل زیپ دار از دکمه استفاده شده است. سبک طراحی این مدل کلاسیک بوده و می‌توان آن را با لباس‌هایی که طراحی رسمی دارند ست کرد. این مدل اغلب طراحی ساده‌ای داشته و در بیشتر موارد برای دوخت و تولید آن، از رنگ‌های گرم استفاده می‌شود.

سویشرت دکمه دار

از مدل‌های جذاب دیگری که باید به آن اشاره کرد سویشرت دکمه دار است.

در هنگام خرید یک سویشرت شیک باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

بهتر است که جنس قسمت داخلی سویشرت انتخابی با جنس قسمت بیرونی آن، یکی باشد. در صورت انتخاب مدل‌های داخل کرکی، ممکن است این کرک‌ها بر روی لباس‌های شما جمع شوند. در هنگام خرید، جنس آیتم انتخابی خود را حتما بررسی کنید؛ بهترین جنس برای این آیتم جذاب، نخ پنبه است. چرا که هم بسیار گرم بوده و هم این که احساس راحتی را برای افراد به ارمغان می‌آورد. بهتر است از خرید مدل‌هایی که آستین گشاد دارند، خودداری کنید؛ چرا که با پوشیدن آن‌ها، امکان این وجود دارد که آستین در زیر لباس‌های دیگری که می‌پوشید جمع شود و حالتی نافرم برای استایل شما به وجود آورد.

نکات مهم در خرید سویشرت

در هنگام خرید سویشرت باید نکاتی را در نظر بگیرید.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها