13.2 C
New York
دوشنبه, تیر 6, 1401
خانهمد و پوشاکنکات مهمی که در هنگام خرید بادگیر باید در نظر گرفته شود

نکات مهمی که در هنگام خرید بادگیر باید در نظر گرفته شود

نکات مهم در تهیه بادگیر

فهرست مطالب:

  • آنچه باید درباره‌ی بادگیر بدانیم

  • نکات مهمی که در هنگام خرید بادگیر باید در نظر گرفته شود

آنچه باید درباره‌ی بادگیر بدانیم

بادگیر از جمله آیتم‌هایی است که استفاده از آن تنها در یک سری مواقع خاص مرسوم است و به عنوان یک آیتم روزانه می‌توان از آن استفاده کرد. از این آیتم می‌توان در زمان‌هایی استفاده کرد که باد شدیدی می‌وزد؛ پس استفاده از آن در فصل پاییز که وزش باد در آن فصل زیاد است بسیار مرسوم است. با استفاده از بادگیر در روزهای بارانی نیز، می توانید یک استایل شخصی جذاب و شیک داشته باشید. طراحان لباس برای طراحی مدل‌های مختلف این آیتم جذاب، در بعضی مدل‌ها از جیب و در بعضی مدل‌ها از کلاه استفاده می‌کنند. استفاده از بادگیر در روزهایی که باران شدیدی می‌وزد، باعث می‌شود که از خیس شدن لباس‌ها جلوگیری شود. طراحان لباس در صورتی که در طراحی این آیتم از کلاه استفاده کنند، جهت طراحی کلاه برای این آیتم از یک کش استفاده می‌کنند که با استفاده از این کش امکان تغییر سایز کلاه وجود دارد. استفاده از این آیتم توسط افراد در دورهمی‌ها و برای رفتن به مسافرت و همچنین در زمان گردشگری در طبیعت نیز مرسوم است. مثلا در هنگامی که در یک روز بارانی که بادهای شدیدی نیز می‌وزد قصد دارید برای طبیعت گردی به جنگل‌های اطراف خانه‌ی خود بروید، می‌توانید یک بادگیر مناسب را انتخاب کرد. برای طراحی این آیتم از پارچه‌هایی ضد آب استفاده می‌شود، که لباس و بدن شما را از نفوذ آب باران محافظت کند؛ علاوه بر آن پارچه‌ی مورد استفاده برای تولید این آیتم ضد باد است. با این حال مدل‌های دیگری از این آیتم‌ وجود دارد، که پارچه‌ی بکار رفته برای تولید آن تنها ضد باد بوده و خاصیت ضد آب ندارد.

خرید بادگیر با کیفیت

بادگیر از جمله آیتم‌هایی است که استفاده از آن تنها در یک سری مواقع خاص مرسوم است و به عنوان یک آیتم روزانه می‌توان از آن استفاده کرد.

نکات مهمی که در هنگام خرید بادگیر باید در نظر گرفته شود

برای این که یک بادگیر مناسب و دارای کیفیتی بالا خریداری کنید، لازم است که یک سری نکات مهم را در هنگام خرید در نظر بگیرید. در ادامه به بررسی این نکات می‌پردازیم.

  • یکی از نکات مهم که در هنگام خرید این آیتم باید در نظر گرفته شود این است که بهتر است مدل‌هایی انتخاب شود که دارای کلاه هستند، تا در هنگام شدید شدن باد یا باران از این کلاه استفاده شود. همچنین بهتر است که در هنگام خرید، کلاه را بررسی کنید تا از کش دار بودن کلاه مطلع شوید تا در صورت نیاز امکان آن برای شما فراهم شود که اندازه‌ی کلاه را تنظیم کنید و آن را بزرگ یا کوچک کنید.

بادگیر دارای کلاه

بهتر است مدل‌هایی از بادگیر انتخاب شود که دارای کلاه هستند.

• بهتر است اندازه‌ی کلاه بزرگ باشد، تا در صورت نیاز بتوان از لباس‌های دیگری در زیر آن استفاده کرد.

بادگیر با کلاه بزرگ

بادگیری با کلاه بزرگ انتخاب کنید.

  • بهتر است سایز آیتم‌ انتخابی شما متناسب باشد؛ از انتخاب مدل‌های خیلی تنگ و یا خیلی گشاد خودداری کنید. اگر این آیتم را با سایز مناسب انتخاب کنید، جلوه‌ی استایل شما نیز بهتر خواهد شد.

متناسب بودن سایز بادگیر

سایز بادگیر را متناسب با سایز خود انتخاب کنید.

  • اگر مدل‌هایی که دارای زیپ هستند را انتخاب می‌کنید، بهتر است که زیپ آن ضد آب باشد تا در زمان‌هایی که باران زیادی می‌بارد آسیبی به زیپ وارد نشود.

بادگیر دارای زیپ

بهتر است بررسی کنید که زیپ بادگیر ضد آب باشد.

  • اگر مدل‌هایی که دارای جیب هستند را انتخاب می‌کنید، بهتر است بررسی کنید که درپوشی که برای جیب طراحی شده است ضد آب باشد.

بادگیر دارای جیب

بهتر است درپوش جیب بادگیر ضد آب باشد.

  • بهتر است که در هنگام خرید بادگیر مورد نظر خود، درزهای بادگیر وکیفیت دوخت آن را بررسی کنید؛ دوخت مناسب این آیتم باعث می‌شود که مقاومت آن در برابر نفوذ آب بالا برود‌.

بررسی کیفیت دوخت بادگیر

در هنگام خرید بادگیر بهتر است که یک سری نکات را در نظر بگیرید.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها