13.2 C
New York
دوشنبه, تیر 6, 1401
خانهمد و پوشاکنکات کاربردی برای شیک بودن با لگ ورزشی

نکات کاربردی برای شیک بودن با لگ ورزشی

نکات مهم برای شیک بودن با لگ ورزشی

فهرست مطالب:

  • مزیت‌های استفاده از لگ ورزشی در استایل‌های مختلف

  • نکات مهم در هنگام خرید لگ اسپورت

  • معرفی چند مدل متنوع از لگ اسپورت

 

مزیت‌های استفاده از لگ ورزشی در استایل‌های مختلف

از جمله آیتم‌های مهمی که می‌توان در هنگام انجام ورزش‌های مختلفی همچون بدنسازی و فیتنس از آن‌ استفاده کرده و برای پوشش روزانه نیز کاربرد زیادی دارد، لگ ورزشی یا لگینگ است. شلوار لگ را هم آقایان و هم خانم‌ها می‌توانند استفاده کنند و در مدل‌های متنوعی می‌توان این آیتم را تهیه کرد.

  • استفاده از لگ مزایای زیادی را به دنبال دارد؛ یکی از مزایای اصلی این مدل شلوارها این است که از پاهای افراد در برابر تغییرات دما، محافظت می‌کند. با گرم کردن پاها در سرمای شدید، سبب می‌شود تا خون در پاها جریان پیدا کند و در نتیجه از آسیب دیدن پاها جلوگیری می‌کند.
  • از مزیت‌های دیگر استفاده از لگ ورزشی، خنک کردن پاها و جذب رطوبت حاصل از تعریق است؛ اگر در هنگام ورزش از لگینگ استفاده شود، این لگ‌ها رطوبت به وجود آمده به دلیل تعریق زیاد را جذب کرده و باعث خشک شدن این رطوبت می‌شوند.
  • استفاده از این شلوارها باعث می‌شود که عضلات پا از عواملی چون گرفتگی و آسیب دیدگی در امان بمانند.

نکات کاربردی برای شیک بودن با لگ ورزشی

استفاده از لگ ورزشی مزایای زیادی را به همراه دارد.

نکات مهم برای خرید لگ ورزشی

از جمله نکات مهم برای خرید لگ ورزشی به شرح ذیل است:

  • از مهم‌ترین نکات در هنگام تهیه‌ی لگینگ ورزشی، جنس پارچه‌ای است که برای دوختن لگ بکار رفته است؛ در صورت این که پوست شما حساس است، بهتر است لگی را تهیه کنید که برای دوخت آن از متریال‌های نخی استفاده شده باشد تا پوست شما دچار حساسیت نشود.
  • برای ورزش در فصل‌های سرد سال، از لگ‌های ضخیم استفاده کنید تا پاهای شما را گرم نگه دارند‌. بهتر است که لگ‌های ورزشی با دوخت با کیفیت انتخاب کنید تا در هنگام انجام حرکت‌های شدید در زمان ورزش، این لگ‌ها آسیب خاصی نبینند.
  • در هنگام خرید توجه داشتن به قد لگ نیز نکته‌ی مهمی است. البته انتخاب اندازه‌ی قد لگ به سلیقه‌ی افراد بستگی دارد؛ لگ را می‌توان در دو قد متفاوت، یعنی نیم لگ و لگ کامل انتخاب کرد.
  • لگینگ‌های دارای کمر کشی، انتخاب بسیار خوبی برای افراد هستند.

نکات مهم خرید لگ ورزشی

در هنگام خرید لگ‌ ورزشی باید به نکات مختلفی توجه کرد.

معرفی چند مدل متنوع از لگ ورزشی

• لگ‌ ورزشی طرح‌دار فانتزی:

از مدل‌های متنوع لگینگ، می‌توان به لگ طرح‌دار فانتزی اشاره کرد که برای دوخت آن‌ها از پارچه‌های فلامنت فانتزی استفاده شده است. این نوع پارچه‌ها بسیار مرغوب و انعطاف‌پذیر هستند و در هنگامی که قصد انجام حرکات ورزشی مختلفی را دارید، محدودیتی را برای شما به وجود نمی‌آورند.

حتما بخوانید:  چگونه یک تاپ و نیم تنه ورزشی مناسب و با کیفیت بخریم؟

این مدل لگ‌ها دارای ضخامت کمی هستند. اندازه‌ی قد این مدل تا مچ پای افراد می‌رسد و دارای کمری کشی بوده که به شکلی کاملا مستحکم بر روی کمر قرار می‌گیرد.

لگ‌ ورزشی طرح‌دار فانتزی

از مدل‌های متنوع لگینگ، می‌توان به لگ ورزشی طرح‌دار فانتزی اشاره کرد.

• شلوارک‌های لگینگ سرهمی:

از مدل‌های دیگر لگ‌ ورزشی، می‌توان به شلوارک‌های لگینگ ‌سرهمی اشاره کرد که در طراحی آن یک لگ و شلوارک بکار رفته است که به شکل یک‌دست طراحی شده‌اند. این مدل دارای یک شلوارک با جنس شمعی است، کمری کشی دارد که می‌توان سایز آن را متناسب با سایز کمر خود تنظیم کرد. جنس پارجه‌ی بکار رفته برای دوخت این لگ، فلامنت است.

لگینگ سرهمی

از مدل‌های دیگر لگ‌ ورزشی، می‌توان به شلوارک‌های لگینگ‌سرهمی اشاره کرد.

• لگ ورزشی طرح ریبوک:

مدل دیگر لگینگ ورزشی،‌ طرح ریبوک است که از بهترین مدل‌های لگ مورد استفاده توسط خانم‌ها به شمار می‌رود. برای دوخت این مدل لگینگ ورزشی از پارچه‌ای که جنس آن ترکیبی از کتان، نخ و پلی استر است استفاده شده است. این مدل لگ جنسی بسیار راحت و در عین‌ حال خنک است و کمری کشی دارد.

لگ ورزشی طرح ریبوک

مدل دیگر لگینگ ورزشی، مدل‌ طرح ریبوک است.

حتما بخوانید:  کفش مخصوص دویدن یا رانینگ و همه چیز درباره‎ی استفاده از آن
مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها