13.2 C
New York
سه شنبه, مهر 5, 1401
خانهمد و پوشاکهمه چیز درباره‌‌ی شلوار و مدل‌های مختلف آن

همه چیز درباره‌‌ی شلوار و مدل‌های مختلف آن

انواع شلوار

فهرست مطالب:

  • اهمیت انتخاب یک شلوار مناسب در استایل‌های مختلف

  • معرفی مدل‌های گوناگون شلوار

 

اهمیت انتخاب یک شلوار مناسب در استایل‌های مختلف

برای شیک بودن استایل خود، باید به نکات و قواعد مهم مرتبط با شیک‌پوشی توجه کرده و آیتم‌های استایل خود را، به درستی انتخاب کنیم. از مهم‌ترین آیتم‌هایی که در استایل‌های مختلف استفاده می‌شود، مدل‌های متنوع شلوار است؛ این آیتم در انواع مختلفی از مدل‌ها و طراحی‌ها وجود دارند که می‌توان آن‌ها را با استایل‌های گوناگونی ست کرد. انتخاب درست این آیتم، کمک ویژه‌ای به خوش استایل بودن افراد و شیک‌پوشی آن‌ها خواهد کرد. به عبارت دیگر باید بدانیم که با هر استایلی، لازم است چه مدل از این آیتم را بپوشیم و بهتر است کدام مدل را با استایل خود ست کنیم. مثلا در مکان‌های اداری، بهتر است از مدل‌هایی استفاده شود که طراحی آن‌ها رسمی است که در واقع نام خود این مدل‌ها نیز، مدل اداری می‌باشد و شلوار پارچه‌ای نیز خوانده می‌شود. پوشیدن مدل‌های کتان نیز در مکان‌های اداری و رسمی مرسوم است. همچنین در مکان‌هایی مثل دوره‌همی‌ها و برای رفتن به بازار و گشت و گذار نیز، می‌توان از مدل‌های جین و لگ استفاده کرد که این مدل‌ها دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. نکات مهمی در رابطه با شیک بودن با این آیتم وجود دارد که باید در نظر گرفت؛ در ادامه به نکات کلیدی برای شیک بودن با مدل‌های مختلف این آیتم اشاره می‌کنیم.

مدل های مختلف شلوار

مدل‌های متنوعی از شلوار وجود دارد که با استایل‌های مختلف باید ست شوند.

معرفی مدل‌های گوناگون شلوار

• مدل کتان:

از مدل‌های پرطرفداری که می‌توان به آن اشاره کرد، شلوارهای کتان است. این مدل دارای طراحی نیمه رسمی می‌باشد و از آن می‌توان هم در مهمانی‌ها و مکان‌های رسمی و هم برای رفتن به خیابان و گشت و گذار استفاده کرده و با استایل‌های مختلف ست کرد. این مدل دارای طراحی اسپرت بوده و به نسبت مدل‌های پارچه‌ای کمی غیر رسمی‌تر است. استفاده از این مدل در تمام فصل‌ها امکان‌پذیر بوده و محدودیتی در این موضوع وجود نخواهد داشت. این مدل را می‌توان در انواع رنگ‌های کرمی، سفید، مشکی، صورتی و… با استایل‌های گوناگون استفاده کرد. رنگ‌های تیره‌ی این مدل را هم می‌توان با استایل‌های اسپرت و هم استایل‌های مجلسی و اداری بکار برد.

شلوار کتان

از مدل‌های پرطرفداری که می‌توان به آن اشاره کرد، شلوارهای کتان است.

• مدل جین:

از جمله مدل‌های پرطرفدار شلوار می‌توان به مدل جین اشاره کرد که بین پیر و جوان و بزرگ و کوچک، بسیار محبوب و پر استفاده است. این مدل به دلیل جنس بسیار مقاوم و رنگ‌های زیبایی که برای طراحی آن بکار می‌رود، قابلیت استفاده با هر سبک استایلی را دارا می‌باشند. از مدل‌های مختلف جین می‌توان به مدل مام استایل، مدل بوی فرند، مدل گرل فرند، مدل اسکینی، مدل پاچه‌ گشاد و مدل راسته اشاره کرد. مدل مام استایل با طراحی ویژه و فاق بلندی که دارند، باعث می‌شوند تا اندام افراد کشیده‌تر به نظر برسد. استفاده از مدل بوی فرند با کت‌های طرح جین و همچنین پیراهن‌هایی با طراحی ساده انتخابی بسیار خوب است. استفاده از مدل جین گرل فرند در استایل‌های کژوال بسیار مرسوم است. مدل جین اسکینی برای استفاده در مجالس و مهمانی‌ها انتخابی بسیار خوب است؛ این مدل فرم پاهای شما را به خوبی نشان می‌دهد. با ست کردن آن با یک کت جین نز می توانید استایل جین بینظیری داشته باشید.

شلوار جین

از جمله مدل‌های پرطرفدار شلوار می‌توان به مدل جین اشاره کرد.

• مدل لگ:

از مدل‌های پرطرفدار دیگر می‌توان به شلوارهای لگینگ یا ساپورت اشاره کرد. علاوه بر شیک بودن با لگ ورزشی، استفاده از آن راحتی زیادی را به دنبال دارد. این مدل را می‌توان به انواع مختلفی همچون ورزشی، طرح جین، تابستانی و همچنین زمستانی دسته‌بندی کرد. برای استایل روزانه‌ی خود، بهتر است که از لگ‌هایی با طراحی ساده و نخی استفاده کنید. استفاده از لگ‌های طرح چرم در مهمانی‌ها، استایل شما را بسیار جذاب نشان می‌دهد. استفاده از لگ‌های ورزشی نیز در باشگاه‌ها و برای انجام ورزش‌های مختلف، انتخابی بسیار خوب و ویژه است. لگ‌های طرح جین نیز استایل شما را به اندازه‌ی یک مدل جین جذاب، زیبا خواهد کرد.

شلوار لگ

از مدل‌های دیگر شلوار می‌توان به شلوارهای لگینگ یا ساپورت اشاره کرد.

• مدل پارچه‌ای:

مدل دیگری که می‌توان معرفی کرد شلوارهای پارچه‌ای هستند که دارای دوختی بسیار شیک بوده و الیاف بکار رفته در آن‌ها، طراحی آن‌ها را بسیار راحت می‌کند. استفاده از این مدل در مجالس مختلف و همچنین مکان‌های اداری، استایل افراد را بسیار شیک و جذاب خواهد کرد.

شلوار پارچه ای

مدل دیگری که می‌توان معرفی کرد شلوارهای پارچه‌ای هستند.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها