13.2 C
New York
یکشنبه, تیر 5, 1401
خانهمد و پوشاکپولوشرت و نکات کاربردی برای داشتن استایلی شیک با آن

پولوشرت و نکات کاربردی برای داشتن استایلی شیک با آن

استایل جذاب با پولوشرت

 

فهرست مطالب:

  • معرفی پولوشرت

  • انواع مدل 

  • نکات کاربردی برای داشتن استایل شیک

 

معرفی پولوشرت

پولوشرت از جمله آیتم‌های جذابی است که در فصل‌های گرم سال بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد و استایلی بسیار شیک و تاثیرگذار را به وجود می آورد. هر یک از افراد باید حداقل یک عدد از این آیتم را در کمد لباس‌های خود داشته باشند. با استفاده از مدل‌های گوناگون این آیتم، می‌توان استایلی شیک و جذاب برای خود به وجود آورد. البته پوشیدن مدل‌های گوناگون پولوشرت در فصل زمستان نیز بسیار مرسوم است. در واقع این آیتم هیچ گاه جایگاه ویژه‌ی خود در دنیای مد را از دست نخواهد داد و همواره از انتخاب‌های اصلی افراد به شمار می‌آید.

استفاده از پولوشرت‌ها، استایلی جذاب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مدل‌های متنوع پولوشرت

برای دسته‌بندی مدل‌های مختلف این آیتم، دو گروه را می‌توان در نظر گرفت.

• پولوشرت جودانه کلاسیک:

از جمله مدل‌های جذاب پولوشرت می‌توان به مدل جودانه کلاسیک اشاره کرد که برای طراحی و تولید آن، بافت‌های جودانه مورد استفاده قرار گرفته‌اند. برای دوخت این مدل از متریال‌هایی با جنس بسیار مرغوب استفاده شده و دوخت آن‌ها به شکلی حرفه‌ای انجام شده است و علاوه بر آن باید اشاره کرد که جنس پارچه‌ای بکار رفته برای دوخت این مدل، به نسبت سنگین است. استفاده از این مدل در یک استایل کلاسیک که برای مکان‌های کمی رسمی بکار می‌روند، انتخابی بسیار خوب است.

پولوشرت جودانه کلاسیک

از جمله مدل‌های جذاب پولوشرت می‌توان به مدل جودانه کلاسیک اشاره کرد که برای طراحی و تولید آن، بافت‌های جودانه مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

• پولوشرت تریکو:

مدل دیگر این آیتم منحصر بفرد و خاص پولوشرت‌های تریکو هستند که به نسبت مدل قبلی جنس پارچه‌ی بکار رفته برای دوخت این مدل کمی سبک‌تر است و برای استایل‌های روزمره و همچنین انجام ورزش‌هایی چون اسب سواری و تنیس، گزینه‌ای بسیار خوب می‌باشند.

پولوشرت تریکو

مدل دیگر این آیتم منحصر بفرد و خاص پولوشرت‌های تریکو هستند.

نکات کاربردی برای شیک بودن با پولوشرت

برای داشتن یک استایل شیک و خاص با پوشیدن یک پولوشرت زیبا، باید یک سری نکات را در نظر داشته باشیم و سعی کنیم که ست‌هایی بسیار جذاب با پوشیدن این آیتم جذاب برای خود به ارمغان آوریم. در ادامه به بیان یک سری نکات کاربردی برای داشتن یک استایل شیک با این آیتم جذاب می‌پردازیم.

  • ست کردن این آیتم با یک شلوار سفید رنگ، باعث می‌شود که استایلی بسیار زیبا و منحصر بفرد داشته باشید. برای جذابیت بیشتر استایل خود، می‌توانید از جوراب و همچنین کمربند استفاده نکنید.
  • ست کردن پولوشرت با یک شلوار جین جذاب به عنوان یک استایل روزمره، گزینه‌ای بسیار مناسب برای استایل شما خواهد بود. برای جذابیت هر چه بیشتر استایل خود، می‌توانید از شلوارهای جینی که رنگ تیره دارند استفاده کنید.
  • برای داشتن استایل روزمره‌ای بسیار خاص و تاثیرگذار، می‌توانید این آیتم جذاب را با یک شلوار گرم‌کن ست کنید. این ست جذاب در هنگام مسافرت و تفریح و گردش، یک انتخاب خوب برای استایل شما به شمار می‌رود. علاوه بر آن می‌توانید در این استایل از کفش‌های اسپرت و یا صندل‌هایی با طراحی جذاب و شیک استفاده کنید و استایل خود را زیباتر کنید.
  • در نظر داشته باشید که با پایین نگه داشتن یقه‌ی مدل‌های مختلف این آیتم، استایل شما جذاب‌تر خواهد بود.
  • با ست کردن این آیتم با شلوارهای گشاد یا بگ، سبک کلاسیکی را برای استایل خود ایجاد می‌کنید.
  • در صورتی که پایین لباس را روی شلوار خود بیندازید، استایل شما جذاب‌تر خواهد بود؛ مخصوصا زمانی که این آیتم را با یک شلوار جین ست می‌کنید.
  • بهتر است که از خرید مدل‌هایی که قد بلندی دارند، خودداری شود. قد مناسب برای این آیتم باید تا قسمت زیری کمربند باشد.

ست کردن پولوشرت با شلوار

برای شیک بودن با پولوشرت باید یک سری نکات را در نظر داشته باشید.

 

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها