13.2 C
New York
جمعه, اردیبهشت 30, 1401
خانهمد و پوشاکچگونه با انتخاب یک ژاکت بافتنی جذاب شیک باشیم؟

چگونه با انتخاب یک ژاکت بافتنی جذاب شیک باشیم؟

استایل جذاب با ژاکت بافتنی

نکاتی که برای شیک بودن با ژاکت بافتنی باید رعایت کرد

 ژاکت بافتنی از جمله آیتم‌های بسیار جذاب فصل‌های سرد سال است که علاوه بر این که بسیار گرم و راحت هستند، با استفاده از آن‌ها می‌توانیم استایلی شیک و جذاب در فصل‌های سرد سال داشته باشیم. این آیتم را می‌توان بر روی لباس‌هایی که سایز کوچکی داشته و چسبان هستند پوشید و اندام خود را به شکل ظریف و زیبایی تبدیل کرد. نکته‌ی مثبت درباره‌ی مدل‌های مختلف ژاکت‌ بافتنی این است که می‌توان آن‌ها را با مدل‌های گوناگونی از کفش و شلوار ست کرد. با استفاده از این آیتم می‌توان استایلی بسیار خاص و جذاب را برای خود به وجود آورده و در عین سادگی بسیار شیک و زیبا بود.

شیک بودن با ژاکت بافتنی

ژاکت بافت را می‌توان با مدل‌های متنوعی از کفش و شلوار ست کرد.

  • در صورت این که می‌خواهید با دوستان خود دوره‌همی بگیرید و یا در یک جمع خانوادگی شرکت کنید، می‌توانید استایل شیک و جذاب با دامن را امتحان کنید. ژاکت بافت خود را با یک دامن با طراحی کوزه‌ای ست کرده و استایل جذاب خود را به رخ بکشید. رنگ دامنی که انتخاب می‌کنید می‌تواند با ژاکت بافتنی شما همرنگ باشد و یا در دو طیف رنگی متنوع باشد؛ به عبارت دیگر دست شما در انتخاب آیتم‌هایی با تناژ رنگی متنوع، برای ست کردن با ژاکت بافت باز است. می‌توانید جذابیت استایل خود را با انتخاب یک کفش مجلسی مناسب تکمیل کنید. پیشنهاد می‌شود در صورتی که می‌خواهید استایلی خاص داشته باشید، می‌توانید قسمت جلویی ژاکت بافت خود را داخل دامن یا شلواری که انتخاب کرده‌اید فرو ببرید.

ست کردن ژاکت بافتنی با دامن

برای حضور در مهمانی‌ها، ژاکت بافت خود را با یک دامن شیک ست کنید.

  • در صورت این که می‌خواهید استایل شما در عین جذابیت و شیک بودن باعث راحتی شما شود، باید به همراه ژاکت بافتنی که استفاده می‌کنید، استفاده از اکسسوری‌های مختلف را نیز در برنامه‌ی خود قرار دهید. انتخاب کلاه‌هایی با مدل‌های مختلف، استایل شما را بسیار خاص و منحصر بفرد خواهد کرد.
حتما بخوانید:  استفاده از کلاه برای داشتن یک استایل جذاب

برای این که زیبایی استایل خود را تضمین شده بدانید، می‌توانید از کلاه‌های لبه دار استفاده کنید. علاوه بر این با انتخاب شلوارهای پارچه‌ای و در آخر به کارگیری یک صندل زیبا و یا یک کفش تخت خاص و شیک، ترکیب زیبای استایل خود را خاص و جذاب‌تر خواهید کرد.

ست کردن ژاکت بافتنی با اکسسوری

استفاده از اکسسوری‌های مختلف را فراموش نکنید.

  • نکته‌ی دیگری که باید برای داشتن یک استایل بسیار شیک با استفاده از یک ژاکت بافتنی زیبا در نظر داشته باشید این است که، فراموش نکنید ترکیب شال گردن با ژاکت‌های بافتنی، ترکیبی بسیار خاص و جذاب خواهد بود. در صورت این که می‌خواهید استایل شما خاص خودتان باشد و اگر می‌خواهید زیبایی استایل خود را به حد بالایی ببرید، بهتر است که ژاکتی که انتخاب می‌کنید طراحی و رنگی متفاوت از شال گردن انتخابی شما داشته باشد؛
حتما بخوانید:  با استایل جین جذاب باشید

استفاده‌ی از شلوارهای جین چسبان در این ترکیب باعث می‌شود که زیبایی استایل شما به بالاترین حد خود برسد. در آخر با انتخاب یک عینک آفتابی زیبا، جذابیت استایل خود را تکمیل کنید.

ست کردن ژاکت بافتنی

ست شال گردن با ژاکت بافتنی، ترکیبی جذاب را برای استایل شما به وجود می‌آورد.

  • ست کردن ژاکت بافتنی با یک شلوار زیبا که در یک تناژ رنگی هستند، باعث می‌شود که استایلی بسیار خاص و زیبا داشته باشید. بهتر است که برای این کار از آیتم‌هایی به رنگ تیره استفاده کنید. پوشیدن یک کت به رنگ روشن بر روی این ترکیب، استایل شما را جذاب‌تر خواهد کرد. با انتخاب یک کفش اسپرت شیک و زیبا، جذابیت استایل خود را بیشتر خواهید کرد.

ست کردن ژاکت بافتنی با شلوار

ست کردن ژاکت بافتنی با یک شلوار زیبا که در یک تناژ رنگی هستند، باعث می‌شود که استایلی بسیار خاص و زیبا داشته باشید.

مقالات مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

محبوب ترین ها